رنگ مو 2018 مناسب برای سال جدید 97 به همراه تصویر و نام رنگ


یکی از دغدغه هایی که اکثر خانم های همگام با مد، با آن روبرو هستند، انتخاب رنگ موی مناسب برای موهای سرشان می باشد. همین موضوع سبب شده است که بازار رنگ موهای مختلف در رنگ های متنوع، همواره پر رونق باشد. اما با نزدیک شدن به پایان سال و آغاز سال جدید، بسیاری به دنبال یافتن رنگ موی جدید و جذاب می باشند تا در سال جدید چهره ای جدید به خود بگیرند. در ادامه با ما همراه باشید تا چند مورد از انواع رنگ مو 2018 را مناسب برای سال 97 معرفی کرده و تصاویری را از این رنگ در اختیار شما قرار دهیم تا با استفاده از آن بتوانید راهنمای دقیقتری در رابطه با چگونگی انتخاب رنگ موی مناسب داشته باشید.

رنگ مو 2018

همانطور که اشاره شد به سبب اینکه تولید کنندگان رنگ مو در سراسر دنیا، سود زیادی از این تجارت پر رونق می برند، طبیعی است که وب سایت های وابسته به آن ها، تبلیغاتی را در رابطه با رنگ های سال آنان نمایند. از همین رو اگر چرخی در وب سایت های مختلف داخلی و خارجی بزنیم، اکثر آن ها انواع و رنگ های مختلفی را به عنوان رنگ مو 2018 معرفی می نمایند. البته اگر صرفا از روی تبلیغات اقدام به انتخاب یک برند خاص برای رنگ کردن موهای خود نماییم، ممکن است به دلیل کیفیت پایین آن محصول، سلامت موهای خود را نیز به خطر بیاندزیم. اما ما در اینجا اطلاعات خود را با استفاده از وب سایت معروف Glamour بدست آورده ایم که یک سایت نام آشنا در زمینه معرفی محصولات برتر بهداشتی و آرایشی می باشد. طبق گفته این وب سایت، چند مورد از بهترین انتخاب ها برای رنگ مو 2018 که می توان به عنوان رنگ مویی برای سال 97 شمسی در نظر گرفت عبارتند از:

Chocolate Brown (قهوه ای شکلاتی)

این رنگ مو مناسب افرادی است که دارای پوستی سبزه می باشند. شاید بتوان از معروف ترین چهره هایی که در سال جدید میلادی از این رنگ مو برای خود استفاده کرده اند، به پیانکا چوپرا، بازیگر و سلبریتی هندی، اشاره کرد. این رنگ مو بسیار کلاسیک و زیبا بوده و مناسب خانم هایی می باشد که دارای پوستی تیره می باشند.

رنگ موی قهوه ای شکلاتی

رنگ موی قهوه ای شکلاتی

Platinum Blond (بلوند پلاتینه)

از دیگر رنگ هایی که در سال 2018 بسیار مورد توجه سلبریتی ها قرار گرفته است، رنگ موی بلوند پلاتینه می باشد. این رنگ مو بیشتر مناسب افرادی است که دوست دارند رنگ مویی روشن را روی موهای خود امتحان کنند. اگر پوستی تیره دارید، شاید این رنگ چندان مناسب حال شما نباشد اما برای افرادی که کمی سفید تر هستند، این رنگ مو می تواند ظاهری جذاب تر را به آنان ببخشد و به عنوان رنگ مو 2018 مورد استفاده قرار گیرد.

رنگ موی بلوند پلاتینه

رنگ موی بلوند پلاتینه

Rusty Copper (مسی)

رنگ های گرم به شدت روی افرادی که دارای پوستی سبزه هستند، تاثیر می گذارد و چهره آنان را بسیار برجسته تر از قبل نشان می دهد. به همین دلیل است که رنگ موی مسی در سال 2018 طرفداران زیادی پیدا کرده و بسیاری از افراد این رنگ را به عنوان رنگ مو 2018 خود انتخاب نموده اند.

رنگ موی مسی

رنگ موی مسی

Blorange (بلورنج)

این رنگ مو که در رنگی مابین نارنجی و صورتی محسوب می شود یک رنگ خاص و بسیار جذاب بوده که برای رنگ پوست های روشن و سبزه بسیار مناسب می باشد. نمونه ای از این رنگ را تقریبا می توان در رنگ های رزگلد دانست. این رنگ در سال 2018 بسیار مورد توجه سلبریتی ها بوده و در اوایل سال می توان لیدی گاگا را به عنوان استفاده کننده از این رنگ معرفی نمود.

رنگ موی بلورنج

رنگ موی بلورنج

Mulled Wine (شرابی گرم)

رنگ موی شرابی از گذشته تا به امروز جزو یکی از جذاب ترین رنگ موها برای خانم ها محسوب شده است و همواره یک رنگ گرم و پر جنب و جوش به حساب آمده است. در سال 2018 نیز این رنگ به عنوان یکی از انواع رنگ موی مناسب معرفی شده است که مدل معرفی شده، همانطور که در تصاویر زیر پیداست، از تیرگی بیشتری برخوردار است.

رنگ موی شرابی تیره یا گرم

رنگ موی شرابی تیره یا گرم

این مطلب در اخبار دیجیتال. پست شده بود. شما میتوانید آن را به لیست علاقه مندی هایتان اضافه کنید. permalink