دانلود نسخه جدید مرورگر سامسونگ 6.4 همراه امکانات جدید • اخبار دیجیتال


سامسونگ از مدتی قبل مرورگر خود را که قبلا تنها در گوشی های سامسونگ وجود داشتن برای همه گوشی های اندروید عرضه کرد و امروز هم نسخه جدید آن با نام نسخه 6.4 مرورگر سامسونگ (Samsung Internet Browser 6.4) روی گوگل پلی قرار داده شده است که ما هم در این مطلب قصد داریم به بررسی قابلیت های جدید آن و همچنین در پایان لینک دانلود آن را برای شما قرار دهیم.

قبل از این نسخه بتای مروزگر سامسونگ را در گوشی های اندرویدی دیده بودی و با اینکه نسخه آزمایشی بود ولی به خوبی کار می کرد و نیاز کاربران را برطرف کرده بود. حال سامسونگ با گذر از نسخه آزمایشی نسخه نهایی مرور خود را عرضه کرده است.

سامسونگ در نسخه 6.4 مرورگر خوب قابلیت های زیادی را اضافه کرده است که مهم ترین آن ها را می توان استفاده از بلوتوث برای همگام سازی صفحات وب و اپلیکیشن های تحت وب بین دو گوشی موبایل است. البته قابلیت مدیریت راحت تر دانلود ها هم به این مروزگر اضافه شده است و کاربران می توانند دانلود را متوقف و بعدا دوباره از سر گیرند.

همچنین سامسونگ صفحه نخست نسخه 6.4 مرورگر سامسونگ را با طراحی کرده است که البته در کشور های مختلف امکانات متنوعی را در اختیار کاربر قرار می دهد. مثلا در چین در صفحه نخست می توانند اطلاعات شبکه اجتماعی ویبو و یا نتایج جستجوی بایدو رامشاهده کنند.

نسخه جدید مرورگر سامسونگ همچنین دارای حالت ذخیره مصرف داده بوده و می توان در هنگام وب گردی مصرف داده خود را هم چک کنید. در کشور هندوستان قابلیت پرداخت سریع UPI هم در این نسخه در نظر گرفته شده است.

سامسونگ همچنین با استفاده از خبرگزاری های معتبر جهانی اخبار مورد علاقه کاربر را در صفحه نخست نمایش می دهد تا کاربر بتواند سریع تر به اخبار محبوب خود دسترسی داشته باشد.

دانلود مرورگر سامسونگ 6.4

لینک دانلود

این مطلب در اخبار دیجیتال. پست شده بود. شما میتوانید آن را به لیست علاقه مندی هایتان اضافه کنید. permalink